دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل

تخصص قلب و عروق

تبریز

کد نظام پزشکی

۱۰۰۶۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب تبریز خیابان هفت تیر

آدرس:

تبریز، میدان آبرسان، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان شمس

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تبریز خیابان هفت تیر
دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز نعمت زاده پاکدل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل کجا است؟
دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل 1 مطب در مطب تبریز خیابان هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل چه زمانی است؟
دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل 0 از 5 است.

درباره دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل

دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل dr sanaz nemat zadeh pakdel از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل در تبریز، میدان آبرسان، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان شمس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04136571701 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساناز نعمت زاده پاکدل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.