دکتر سمانه محمدی شمیرانی

دکتر سمانه محمدی شمیرانی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

5301
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، میدان صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، پلاک 61، ساختمان راز، واحد 504A

تلفن:02146140239

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمانه محمدی شمیرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمانه محمدی شمیرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عطیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی به من کمک کردن و مشکل فرزندم حل شد

حلما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار متعهد و مهربان با بچه ها...بسیار در مورد دخترم دغدغه مند بودند که مشکل مرتفع بشه.مطبشون سرشار از ارامش و جذاب برای بچه ها

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سمانه محمدی شمیرانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمانه محمدی شمیرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمانه محمدی شمیرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمانه محمدی شمیرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمانه محمدی شمیرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمانه محمدی شمیرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه محمدی شمیرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمانه محمدی شمیرانی کجا است؟
دکتر سمانه محمدی شمیرانی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمانه محمدی شمیرانی را ببینید.
+
آیا دکتر سمانه محمدی شمیرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه محمدی شمیرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمانه محمدی شمیرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمانه محمدی شمیرانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمانه محمدی شمیرانی چه زمانی است؟
دکتر سمانه محمدی شمیرانی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه محمدی شمیرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمانه محمدی شمیرانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سمانه محمدی شمیرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمانه محمدی شمیرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سمانه محمدی شمیرانیدکتر سمانه محمدی شمیرانی dr samaneh mohamadi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سمانه محمدی شمیرانی در تهران، میدان صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، پلاک 61، ساختمان راز، واحد 504A واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمانه محمدی شمیرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02146140239 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمانه محمدی شمیرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمانه محمدی شمیرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمانه محمدی شمیرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمانه محمدی شمیرانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمانه محمدی شمیرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.