دکتر سحر نجمایی

دکتر سحر نجمایی

تخصص قلب و عروق

کرمان

کد نظام پزشکی

137261

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، کوچه شماره 3(جیحون)، ساختمان پزشکان سلامت، طبقه5

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سحر نجمایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سحر نجمایی
نوبت مطب خیابان جهاد
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان جهاد، کوچه شماره 3(جیحون)، ساختمان پزشکان سلامت، طبقه5

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سحر نجمایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر نجمایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سحر نجمایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سحر نجمایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر نجمایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر نجمایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سحر نجمایی کجا است؟
دکتر سحر نجمایی 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سحر نجمایی را ببینید.
+
آیا دکتر سحر نجمایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر نجمایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سحر نجمایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر نجمایی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سحر نجمایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سحر نجمایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر نجمایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سحر نجمایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سحر نجمایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سحر نجمایی 0 از 5 است.

درباره دکتر سحر نجماییدکتر سحر نجمایی dr sahar najmaie از دکترهای متخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر سحر نجمایی در کرمان، خیابان جهاد، کوچه شماره 3(جیحون)، ساختمان پزشکان سلامت، طبقه5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سحر نجمایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432235716 ,09014849728 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سحر نجمایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سحر نجمایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سحر نجمایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سحر نجمایی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سحر نجمایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.