دکتر سحر امیری

دکتر سحر امیری

دکترای روانشناسی

اهواز

کد نظام پزشکی

12653

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات امانیه

آدرس:

اهواز امانیه روبروی ورزشگاه تختی مرکز مشاوره پیوند

تلفن:09333671826

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک سپه
  • صدا و سیما

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سحر امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سحر امیری
نوبت مطب امانیه
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز امانیه روبروی ورزشگاه تختی مرکز مشاوره پیوند
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سحر امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سحر امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سحر امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سحر امیری کجا است؟
دکتر سحر امیری 1 مطب در امانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سحر امیری را ببینید.
+
آیا دکتر سحر امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سحر امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر امیری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سحر امیری چه زمانی است؟
دکتر سحر امیری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سحر امیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سحر امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سحر امیری 0 از 5 است.

درباره دکتر سحر امیریدکتر سحر امیری dr sahar amiri از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب دکتر سحر امیری در اهواز امانیه روبروی ورزشگاه تختی مرکز مشاوره پیوند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سحر امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09333671826 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سحر امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سحر امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سحر امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سحر امیری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سحر امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.