دکتر سعید صانعی

دکتر سعید صانعی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

33942
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بوستان دوم، گیلان غربی، بین اسلامی و عراقی، پلاک 5، طبقه 3

تلفن:02122309450

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید صانعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید صانعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

معاینه دقیقی انجام نشد و نسخه تجویز کردند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک صبور و خوش برخوروی بودن اولین بار بودم ویزبت توسط ایشان شدم امیدوارم تجویزاتشون مثمرثمر باشه و پشیمون نشم از هزینه گزافی که متحمل شدم.

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی از برخورد دکتر خوشم امد 

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک دلسوز و عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید صانعی
نوبت مطب پاسداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، پاسداران، بوستان دوم، گیلان غربی، بین اسلامی و عراقی، پلاک 5، طبقه 3
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید صانعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید صانعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید صانعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید صانعی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید صانعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صانعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید صانعی کجا است؟
دکتر سعید صانعی 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید صانعی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید صانعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صانعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید صانعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید صانعی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید صانعی چه زمانی است؟
دکتر سعید صانعی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صانعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید صانعی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سعید صانعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید صانعی 4 از 5 است.

درباره دکتر سعید صانعیدکتر سعید صانعی dr saeid sanei از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر سعید صانعی در تهران، پاسداران، بوستان دوم، گیلان غربی، بین اسلامی و عراقی، پلاک 5، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید صانعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122309450 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید صانعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید صانعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید صانعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید صانعی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید صانعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.