دکتر سعید حیدر پورخانقاه

دکتر سعید حیدر پورخانقاه

تخصص جراحی مغز و اعصاب

مشهد
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

110981

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل چهارراه فرامرزی و میدان استقلال، کلینیک آرتا، طبقه3، واحد355

تلفن:05136020057

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید حیدر پورخانقاه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید حیدر پورخانقاه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوسی
دکتر سعید حیدر پورخانقاه
دکتر سعید حیدر پورخانقاه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید حیدر پورخانقاه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید حیدر پورخانقاه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید حیدر پورخانقاه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید حیدر پورخانقاه چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید حیدر پورخانقاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حیدر پورخانقاه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید حیدر پورخانقاه کجا است؟
دکترسعید حیدر پورخانقاه مطب بلوار فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید حیدر پورخانقاه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید حیدر پورخانقاه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حیدر پورخانقاه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید حیدر پورخانقاه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید حیدر پورخانقاه متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید حیدر پورخانقاه چه زمانی است؟
دکتر سعید حیدر پورخانقاه از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حیدر پورخانقاه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید حیدر پورخانقاه چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سعید حیدر پورخانقاه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید حیدر پورخانقاه 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید حیدر پورخانقاهدکترسعید حیدر پورخانقاه dr saeed heydar pour khaneghah از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب مشهد هستند. مطب دکتر سعید حیدر پورخانقاه در مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل چهارراه فرامرزی و میدان استقلال، کلینیک آرتا، طبقه3، واحد355 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید حیدر پورخانقاه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136020057 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید حیدر پورخانقاه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید حیدر پورخانقاه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید حیدر پورخانقاه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید حیدر پورخانقاه متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید حیدر پورخانقاه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.