دکتر صدرا مقدم

دکتر صدرا مقدم

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

64470

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش 184 غربی، پلاک 306، طبقه اول

تلفن:021-77702002

اطلاعات مطب خیابان نیاوران

آدرس:

تهران، خیابان نیاوران، نرسیده به چهار راه کامرانیه، مجتمع نارون پلاک 84، طبقه 1 واحد 1

تلفن:02122810282

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صدرا مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نیاوران
دکتر صدرا مقدم
دکتر صدرا مقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صدرا مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدرا مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صدرا مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صدرا مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت صدرا مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدرا مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صدرا مقدم کجا است؟
دکترصدرا مقدم مطب تهرانپارس و مطب خیابان نیاوران مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صدرا مقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صدرا مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدرا مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صدرا مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدرا مقدم متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صدرا مقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر صدرا مقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدرا مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صدرا مقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صدرا مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صدرا مقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر صدرا مقدمدکترصدرا مقدم dr sadra moghadam از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر صدرا مقدم در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش 184 غربی، پلاک 306، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صدرا مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 021-77702002 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صدرا مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صدرا مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صدرا مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صدرا مقدم متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صدرا مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.