دکتر صبا سنگینان

دکتر صبا سنگینان

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

125140
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

پوست مو زیبایی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان ریاضی بخشایش، خیابان 15 غربی، به سمت بیمارستان عرفان، ساختمان پزشکان عرفان، پلاک 8، طبقه 2، واحد 5 غربی

تلفن:02122342856

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صبا سنگینان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صبا سنگینان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

شنیدم کارشون عالی هست.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر صبا سنگینانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صبا سنگینان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صبا سنگینان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صبا سنگینان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صبا سنگینان چقدر است؟
هزینه ویزیت صبا سنگینان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صبا سنگینان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صبا سنگینان کجا است؟
دکتر صبا سنگینان 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صبا سنگینان را ببینید.
+
آیا دکتر صبا سنگینان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صبا سنگینان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صبا سنگینان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صبا سنگینان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صبا سنگینان چه زمانی است؟
دکتر صبا سنگینان از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صبا سنگینان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صبا سنگینان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر صبا سنگینان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صبا سنگینان 5 از 5 است.

درباره دکتر صبا سنگیناندکتر صبا سنگینان dr saba sanginan از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر صبا سنگینان در تهران، سعادت آباد، خیابان ریاضی بخشایش، خیابان 15 غربی، به سمت بیمارستان عرفان، ساختمان پزشکان عرفان، پلاک 8، طبقه 2، واحد 5 غربی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صبا سنگینان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122342856 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صبا سنگینان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صبا سنگینان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صبا سنگینان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صبا سنگینان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صبا سنگینان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.