دکتر رضا روان پارسا

دکتر رضا روان پارسا

کد نظام پزشکی: 134919
5 (6 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
29 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر رضا روان پارسا

مطب خیابان دولت
آدرس: تهران - تهران، خیابان دولت (شهید کلاهدوز)، روبروی یارمحمدی، کوچه حسینیه، ساختمان پزشکان نرگس، طبقه همکف، واحد 7
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 16:00

آدرس مطب دکتر رضا روان پارسا

مطب خیابان دولت
آدرس:
تهران، خیابان دولت (شهید کلاهدوز)، روبروی یارمحمدی، کوچه حسینیه، ساختمان پزشکان نرگس، طبقه همکف، واحد 7

نظرات درباره دکتر رضا روان پارسا

5
از 6 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/30)
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
جهت کنترل فشارخون و چکاپ مراجعه کردم آقای دکتر بسیار با اخلاق ، دقیق ‌و حاذق هستند
کاربر دکترتو(1403/03/13)
نوبت دهی مطب
(1403/03/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: به خاطر تنگي نفس
داریوش(1402/09/16)
(1402/09/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
جناب دکتر عالی مهم ترین موضوع وقت گذاشتن برای بیمار و گوش دادن به سوابق درمانی بیمار هست که ایشون با صبر و حوصله انجام میدن کل پروسه مورد نیاز برای تشخیص هم در مطبشون انجام میشه انسانیت شرط اول است که در ایشون تمام و کمال است
ابراهیم(1402/04/01)
نوبت دهی مطب
(1402/04/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی
هانیه(1402/02/05)
نوبت دهی مطب
(1402/02/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
کاملا برای مریض وقت میزارن راهنمایی کامل و تجربه بسیار بالا
علت مراجعه: پیگیری روند درمان
شیما(1401/09/09)
(1401/09/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار پزشک بااخلاق و صبوری هستن.هیچ سوالی رو بی جواب نمیزارن با آرامش پاسخ میدن.و اینکه تشخیصشون بسیار عالی هست. کار بی مورد برای بیمار انجام‌ نمیدن واقعا هر چیزی که نیاز باشه برای بیمار انجام میشه در مطب ایشون.

سوالات متداول راجع به دکتر رضا روان پارسا

چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا روان پارسا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا روان پارسا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا روان پارسا در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر رضا روان پارسا چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا روان پارسا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا روان پارسا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر رضا روان پارسا کجا است؟
دکتر رضا روان پارسا 1 مطب در مطب خیابان دولت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا روان پارسا را ببینید.
آیا دکتر رضا روان پارسا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا روان پارسا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر رضا روان پارسا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا روان پارسا متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا روان پارسا چه زمانی است؟
دکتر رضا روان پارسا از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا روان پارسا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا روان پارسا چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر رضا روان پارسا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا روان پارسا 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر رضا روان پارسادکتر رضا روان پارسا dr reza ravan parsa از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر رضا روان پارسا در تهران، خیابان دولت (شهید کلاهدوز)، روبروی یارمحمدی، کوچه حسینیه، ساختمان پزشکان نرگس، طبقه همکف، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا روان پارسا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09912900678,02126249046 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا روان پارسا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا روان پارسا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا روان پارسا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا روان پارسا متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا روان پارسا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.