درباره‌ی پزشک

نوار قلب جنین، سونوگرافی شکمی، سونوگرافی واژینال، دستگاه زیبایی واژن و لیزر

کد نظام پزشکی

۹۶۵۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار قندی

آدرس:

یزد، صفاییه، میدان اطلسی، بلوار شهید قندی، نبش قندی26

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راضیه رجب زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار قندی
دکتر راضیه رجب زاده
دکتر راضیه رجب زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راضیه رجب زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راضیه رجب زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راضیه رجب زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راضیه رجب زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت راضیه رجب زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه رجب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راضیه رجب زاده کجا است؟
دکتر راضیه رجب زاده 1 مطب در مطب بلوار قندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر راضیه رجب زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر راضیه رجب زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه رجب زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راضیه رجب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راضیه رجب زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راضیه رجب زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر راضیه رجب زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه رجب زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راضیه رجب زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر راضیه رجب زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راضیه رجب زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر راضیه رجب زادهدکتر راضیه رجب زاده dr raziyeh rajab zadeh از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی یزد هستند. مطب دکتر راضیه رجب زاده در یزد، صفاییه، میدان اطلسی، بلوار شهید قندی، نبش قندی26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راضیه رجب زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538242216 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راضیه رجب زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راضیه رجب زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راضیه رجب زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راضیه رجب زاده تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راضیه رجب زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.