دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

کد نظام پزشکی: 123377
5 (47 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
542 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

مطب طالقانی
آدرس: یزد - یزد، بلوار طالقانی، کوچه گلچین، ساختمان فارابی، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 20:30

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: امروز | 21:00
150,000 تومان

آدرس مطب دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

مطب طالقانی
آدرس:
یزد، بلوار طالقانی، کوچه گلچین، ساختمان فارابی، طبقه دوم
تلفن:

نظرات درباره دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

5
از 47 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: مشاوره
کاربر دکترتو(1403/02/23)
نوبت دهی مطب
(1403/02/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر بسیار خوش برخورد و مهربان بودن ولی به دلیل جراحی که با وقت ما همزمان شد معطل شدیم.
کاربر دکترتو(1403/02/22)
نوبت دهی مطب
(1403/02/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
سلام برای توده سینه مراجعه کردم ولی فعلا تحت درمانم نمیتونم نظر قطعی بدم ولی یه دکتر باشخصیت و خوش برخورد و با حوصله به سوالات جواب و توضیحات دقیق و کامل می دهند
فاطمه(1403/02/18)
نوبت دهی مطب
(1403/02/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر متخصص بسیار مهربان و صبور بودند
حلیمه(1403/01/27)
نوبت دهی مطب
(1403/01/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی خیلی خوش اخلاق بودند حجاب خوبی داشتند خیلی خوش رو و خوش برخورد و پر از انرژی مثبت و دلسوز بودند. بنظرم اخلاق و حجاب خوبشون هر دو مروج اسلام عزیز بود
فاطمه(1402/12/27)
نوبت دهی مطب
(1402/12/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر خوب خوش‌ اخلاق هستند

سوالات متداول راجع به دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

چطور می‌توانم نوبت دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضیه دهقان فیروزآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی کجا است؟
دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی را ببینید.
آیا دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی چه زمانی است؟
دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر رضیه دهقان فیروزآبادیدکتر رضیه دهقان فیروزآبادی dr raziyeh dehghan firoz abadi از دکترهای متخصص جراحی عمومی یزد هستند. مطب دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه گلچین، ساختمان فارابی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537332660 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.