دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی

تخصص جراحی عمومی

یزد

کد نظام پزشکی

123377
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه گلچین، ساختمان فارابی، طبقه دوم

تلفن:03537332660

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عصمت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر خیلی خوش اخلاق و مهربان و دلسوز هستند خدا حفظشون کنه.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودن از همه نظر

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار پزشک حاذق و توانا . و صبور. کامل راهنمایی کردن .

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

با حوصله بودن و کامل راهنمایی کردن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

واقعا عالی،با احترام خوش اخلاق مثل یک دوست و راهنمایی بسیار خوب ♥️

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، بلوار طالقانی، کوچه گلچین، ساختمان فارابی، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو77,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضیه دهقان فیروزآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی کجا است؟
دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی را ببینید.
+
آیا دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی چه زمانی است؟
دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضیه دهقان فیروزآبادیدکتر رضیه دهقان فیروزآبادی dr raziyeh dehghan firoz abadi از دکترهای متخصص جراحی عمومی یزد هستند. مطب دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه گلچین، ساختمان فارابی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537332660 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضیه دهقان فیروزآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.