%88
پیشنهاد(از 49 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان شهدا

آدرس:

کرج، بین 4راه طالقانی و میدان شهدا، نرسیده به بانک آینده، ساختمان پزشکان آراد، طبقه6، واحد60

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحمان متانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحمان متانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 49 کاربر)

%88
43 کاربر از 49 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  22 نفر

نظرات

اهورا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب و با دقت بودند

جمال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم رضایت

سلین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب

آیهان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت

عالیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

معمولی بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رحمان متانی
نوبت مطب میدان شهدا
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، بین 4راه طالقانی و میدان شهدا، نرسیده به بانک آینده، ساختمان پزشکان آراد، طبقه6، واحد60
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 مهر ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحمان متانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحمان متانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحمان متانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحمان متانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحمان متانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان متانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحمان متانی کجا است؟
دکتر رحمان متانی 1 مطب در مطب میدان شهدا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحمان متانی را ببینید.
+
آیا دکتر رحمان متانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان متانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحمان متانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحمان متانی متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحمان متانی چه زمانی است؟
دکتر رحمان متانی از روز دوشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمان متانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحمان متانی چقدر است؟
تا کنون 49 نفر به دکتر رحمان متانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحمان متانی 5 از 5 است.

درباره دکتر رحمان متانیدکتر رحمان متانی dr rahman metani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر رحمان متانی در کرج، بین 4راه طالقانی و میدان شهدا، نرسیده به بانک آینده، ساختمان پزشکان آراد، طبقه6، واحد60 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحمان متانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634990223-09939398060 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحمان متانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحمان متانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحمان متانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحمان متانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحمان متانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.