%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیمان هاشمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان هاشمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

شهریار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پیشنهاد میشود.جلسه اول بود

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام. دکترخوبی هستند وقت میزارن واسه بیمارشون

محبوبه سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دختر من تا سن هفت سالگی هر د وشصتتش رو میمکید هرچه راه بود رفتم اما بی نتیجه تا بلاخره به کمک آقای دکتر و نوروفیت بک (طی۳۵ جلسه)و گارد دندان موفق به ترک عادت بد فرزندم شدم.

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد خیلی خوبی داشتند اولین جلسه دخترم بود که رفتم فعلا تحت درمان هستند

اسما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و با دانشی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پیمان هاشمیان
نوبت مطب کلاهدوز
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، کلاهدوز 52، پلاک 49
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان هاشمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان هاشمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان هاشمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان هاشمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان هاشمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان هاشمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان هاشمیان کجا است؟
دکتر پیمان هاشمیان 1 مطب در مطب کلاهدوز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیمان هاشمیان را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان هاشمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان هاشمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان هاشمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان هاشمیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و روان پزشکی کودک و نوجوان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان هاشمیان چه زمانی است؟
دکتر پیمان هاشمیان از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان هاشمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان هاشمیان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر پیمان هاشمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان هاشمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر پیمان هاشمیاندکتر پیمان هاشمیان dr peyman hashemian از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر پیمان هاشمیان در مشهد، کلاهدوز 52، پلاک 49 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان هاشمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137236748 ، 05137236747 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان هاشمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان هاشمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان هاشمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان هاشمیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان هاشمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.