دکتر پدرام شمسا

دکتر پدرام شمسا

پزشک عمومی

پوست، مو و زیبایی
شیراز

کد نظام پزشکی

116382

درباره‌پزشک

تزریق فیلر های پوستی

تزریق بوتاکس

جراحی کوچک و سرپایی

برداشت خال

حذف مو به روش لیزر

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز ، معالی آباد، حدفاصل پزشکان و دوستان، ساختمان اوتانا1، طبفه7، واحد107

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پدرام شمسا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پدرام شمساسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پدرام شمسا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پدرام شمسا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پدرام شمسا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پدرام شمسا چقدر است؟
هزینه ویزیت پدرام شمسا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پدرام شمسا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پدرام شمسا کجا است؟
دکتر پدرام شمسا 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پدرام شمسا را ببینید.
+
آیا دکتر پدرام شمسا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پدرام شمسا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پدرام شمسا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پدرام شمسا متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پدرام شمسا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پدرام شمسا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پدرام شمسا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پدرام شمسا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پدرام شمسا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پدرام شمسا 0 از 5 است.

درباره دکتر پدرام شمسادکتر پدرام شمسا dr pedram shamsa از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر پدرام شمسا در شیراز ، معالی آباد، حدفاصل پزشکان و دوستان، ساختمان اوتانا1، طبفه7، واحد107 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پدرام شمسا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136340023,07136340024,09389377067 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پدرام شمسا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پدرام شمسا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پدرام شمسا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پدرام شمسا متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پدرام شمسا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.