کد نظام پزشکی

۱۰۹۰۱۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان ارتش جنوبی

آدرس:

تبریز، خیابان ارتش جنوبی، روبروی اداره پست، نرسیده به پاستور، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروین ایمانپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ارتش جنوبی
دکتر پروین ایمانپور
دکتر پروین ایمانپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین ایمانپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین ایمانپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین ایمانپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین ایمانپور چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین ایمانپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین ایمانپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین ایمانپور کجا است؟
دکتر پروین ایمانپور 1 مطب در مطب خیابان ارتش جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروین ایمانپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروین ایمانپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین ایمانپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین ایمانپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین ایمانپور متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین ایمانپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پروین ایمانپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین ایمانپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین ایمانپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پروین ایمانپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین ایمانپور 0 از 5 است.

درباره دکتر پروین ایمانپوردکتر پروین ایمانپور dr parvin iman pour از دکترهای متخصص فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) تبریز هستند. مطب دکتر پروین ایمانپور در تبریز، خیابان ارتش جنوبی، روبروی اداره پست، نرسیده به پاستور، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین ایمانپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135415282 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین ایمانپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین ایمانپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین ایمانپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین ایمانپور فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین ایمانپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.