دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پریسا تجلی

دکتر پریسا تجلی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

818

درباره‌پزشک

گفتار درمانی، آموزش نقاشی، نمایش درمانی، هنر درمانی، بازی درمانی، خلاقیت

رفع اختلالات ویژه یادگیری، مشاوره در امور پژوهش

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 184 غربی، ساختمان پزشکان، طبقه2

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا تجلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریسا تجلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 184 غربی، ساختمان پزشکان، طبقه2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا تجلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا تجلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا تجلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا تجلی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا تجلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا تجلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا تجلی کجا است؟
دکتر پریسا تجلی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا تجلی را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا تجلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا تجلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا تجلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا تجلی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا تجلی چه زمانی است؟
دکتر پریسا تجلی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا تجلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا تجلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریسا تجلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا تجلی 0 از 5 است.
درباره دکتر پریسا تجلی


دکتر پریسا تجلی dr parisa tajali از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر پریسا تجلی در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 184 غربی، ساختمان پزشکان، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا تجلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09216373672-02177868420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا تجلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا تجلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا تجلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا تجلی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا تجلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.