دکتر پریسا کشانی

دکتر پریسا کشانی

دکترای تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

ت-۱۵۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان هدایت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان هدایت غربی، حدفاصل 20متری سینما سعدی و فلسطین، پلاک147، کلینیک تخصصی گوارش حکمت

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هدایت غربی
دکتر پریسا کشانی
دکتر پریسا کشانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا کشانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا کشانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا کشانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا کشانی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا کشانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا کشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا کشانی کجا است؟
دکتر پریسا کشانی 1 مطب در مطب خیابان هدایت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریسا کشانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا کشانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا کشانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا کشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا کشانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا کشانی چه زمانی است؟
دکتر پریسا کشانی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا کشانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا کشانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریسا کشانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا کشانی 0 از 5 است.

درباره دکتر پریسا کشانی

دکتر پریسا کشانی dr parisa kashani از دکترهای متخصص تخصص تغذیه شیراز هستند. مطب دکتر پریسا کشانی در شیراز، خیابان هدایت غربی، حدفاصل 20متری سینما سعدی و فلسطین، پلاک147، کلینیک تخصصی گوارش حکمت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا کشانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132330310 , 07132330188 , 07132330181 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا کشانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا کشانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا کشانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا کشانی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا کشانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.