%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، تقاطع خیابان طوسی، ساختمان شباهنگ، طبقه 3، واحد 27

تلفن:02166904110

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پرستو رستمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرستو رستمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

میلاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام، راضیم...

پرستو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و دقیق و ماهر

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و توانمندین.. خوش اخلاق. باصبر و حوصله ی کامل به حرف گوش میدن و با حوصله جواب میدن.

حسنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

مه رخ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی وخوب و با حوصله به تمامی سوالات پاسخ میدهند ممنون🌹🌹❤❤

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پرستو رستمی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، تقاطع خیابان طوسی، ساختمان شباهنگ، طبقه 3، واحد 27

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرستو رستمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرستو رستمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرستو رستمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرستو رستمی چقدر است؟
هزینه ویزیت پرستو رستمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرستو رستمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرستو رستمی کجا است؟
دکتر پرستو رستمی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پرستو رستمی را ببینید.
+
آیا دکتر پرستو رستمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرستو رستمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرستو رستمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرستو رستمی متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرستو رستمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پرستو رستمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرستو رستمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرستو رستمی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر پرستو رستمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرستو رستمی 5 از 5 است.

درباره دکتر پرستو رستمیدکتر پرستو رستمی dr parasto rostami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر پرستو رستمی در تهران، انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، تقاطع خیابان طوسی، ساختمان شباهنگ، طبقه 3، واحد 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرستو رستمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166904110 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرستو رستمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرستو رستمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرستو رستمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرستو رستمی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرستو رستمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.