دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)
  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان سلیمانی غربی

آدرس:

تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، کوچه مرادی، ساختمان حکیم، واحد4

تلفن:02122398278

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید شافع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امید شافع
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سلیمانی غربی
تهران - تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، کوچه مرادی، ساختمان حکیم، واحد4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید شافع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید شافع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید شافع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید شافع چقدر است؟
هزینه ویزیت امید شافع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید شافع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید شافع کجا است؟
دکتر امید شافع 1 مطب در مطب خیابان سلیمانی غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امید شافع را ببینید.
+
آیا دکتر امید شافع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید شافع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید شافع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید شافع متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید شافع چه زمانی است؟
دکتر امید شافع از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امید شافع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید شافع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امید شافع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید شافع 0 از 5 است.
درباره دکتر امید شافع


دکتر امید شافع dr omid shafe از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر امید شافع در تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، کوچه مرادی، ساختمان حکیم، واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید شافع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122398278 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید شافع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید شافع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید شافع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید شافع متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید شافع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.