دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی

دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

تبریز

کد نظام پزشکی

112346
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی
نوبت مطب خیابان امام
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان امام، روبه روی کلانترکوچه، ساختمان ایستگاه مترو، طبقه3
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت نویده حاجی آقایی سعیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی کجا است؟
دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی 1 مطب در مطب خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی را ببینید.
+
آیا دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی چه زمانی است؟
دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر نویده حاجی آقایی سعیدیدکتر نویده حاجی آقایی سعیدی dr navideh haji aghaii saeedi از دکترهای متخصص آنکولوژی و سرطان زنان تبریز هستند. مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی در تبریز، خیابان امام، روبه روی کلانترکوچه، ساختمان ایستگاه مترو، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133366915 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی متخصص آنکولوژی و سرطان زنان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله آنکولوژی و سرطان زنان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نویده حاجی آقایی سعیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.