نسرین سیاه تیری

نسرین سیاه تیری

کارشناس فیزیوتراپی

تهران

کد نظام پزشکی

ف-666

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان هنگام

آدرس:

تهران - خیابان هنگام -ابتدای فرجام شرقی -پلاک 984- طبقه اول

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک سپه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نسرین سیاه تیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نسرین سیاه تیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نسرین سیاه تیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین سیاه تیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نسرین سیاه تیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نسرین سیاه تیری چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین سیاه تیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نسرین سیاه تیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نسرین سیاه تیری کجا است؟
دکتر نسرین سیاه تیری 1 مطب در مطب خیابان هنگام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نسرین سیاه تیری را ببینید.
+
آیا نسرین سیاه تیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سیاه تیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نسرین سیاه تیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین سیاه تیری متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نسرین سیاه تیری چه زمانی است؟
دکتر نسرین سیاه تیری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نسرین سیاه تیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نسرین سیاه تیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نسرین سیاه تیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی نسرین سیاه تیری 0 از 5 است.

درباره نسرین سیاه تیریدکتر نسرین سیاه تیری dr nasrin siahtiri از دکترهای متخصص فیزیوتراپی تهران هستند. مطب نسرین سیاه تیری در تهران - خیابان هنگام -ابتدای فرجام شرقی -پلاک 984- طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نسرین سیاه تیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177891680,02177228489 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نسرین سیاه تیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نسرین سیاه تیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نسرین سیاه تیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نسرین سیاه تیری متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نسرین سیاه تیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.