کد نظام پزشکی

2627

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان آبشار دوم

آدرس:

اصفهان، خیابان آبشار دوم، نرسیده به پل غدیر، روبروی تقاطع دوم، مرکز مشاوره پدیده آبشار

تلفن:03136306873

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نغمه خدامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آبشار دوم
دکتر نغمه خدامی
دکتر نغمه خدامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نغمه خدامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نغمه خدامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نغمه خدامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نغمه خدامی چقدر است؟
هزینه ویزیت نغمه خدامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نغمه خدامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نغمه خدامی کجا است؟
دکترنغمه خدامی مطب خیابان آبشار دوم مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نغمه خدامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نغمه خدامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نغمه خدامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نغمه خدامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نغمه خدامی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نغمه خدامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نغمه خدامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نغمه خدامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نغمه خدامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نغمه خدامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نغمه خدامی 0 از 5 است.

درباره دکتر نغمه خدامیدکترنغمه خدامی dr naghme khoddami از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر نغمه خدامی در اصفهان، خیابان آبشار دوم، نرسیده به پل غدیر، روبروی تقاطع دوم، مرکز مشاوره پدیده آبشار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نغمه خدامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136306873 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نغمه خدامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نغمه خدامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نغمه خدامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نغمه خدامی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نغمه خدامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.