دکتر مرتضی تمنائی فر

دکتر مرتضی تمنائی فر

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

77446
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

تغذیه و پوست مو زیبایی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب هفت حوض

آدرس:

تهران، هفت حوض، خیابان آیت، بین براتی و قاسم زاده، ساختمان رویال، پلاک 376، واحد 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرتضی تمنائی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی تمنائی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خیرالنسائ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند.

خیرالنسائ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد می شوند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مرتضی تمنائی فر
نوبت مطب هفت حوض
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، هفت حوض، خیابان آیت، بین براتی و قاسم زاده، ساختمان رویال، پلاک 376، واحد 8
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 مهر ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی تمنائی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی تمنائی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی تمنائی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی تمنائی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی تمنائی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی تمنائی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی تمنائی فر کجا است؟
دکتر مرتضی تمنائی فر 1 مطب در مطب هفت حوض دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی تمنائی فر را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی تمنائی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی تمنائی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی تمنائی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی تمنائی فر متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی تمنائی فر چه زمانی است؟
دکتر مرتضی تمنائی فر از روز دوشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی تمنائی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی تمنائی فر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مرتضی تمنائی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی تمنائی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی تمنائی فردکتر مرتضی تمنائی فر dr morteza tamannaei far از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر مرتضی تمنائی فر در تهران، هفت حوض، خیابان آیت، بین براتی و قاسم زاده، ساختمان رویال، پلاک 376، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی تمنائی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177977500، 02177977501، 02177977502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی تمنائی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی تمنائی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی تمنائی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی تمنائی فر متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی تمنائی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.