%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)

اطلاعات مطب قصرالدشت

آدرس:

شیراز، قصرودشت، روبه روی مخابرات مرکزی، ساختمان پلاتین، طبقه 4، واحد 17

تلفن:07136270215

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن روشنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن روشنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و خوش اخلاق هستند و حسابی وقت برای بیماران میگذارند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن روشنیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن روشنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن روشنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن روشنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن روشنی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن روشنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن روشنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن روشنی کجا است؟
دکتر محسن روشنی 1 مطب در مطب قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن روشنی را ببینید.
+
آیا دکتر محسن روشنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن روشنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن روشنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن روشنی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن روشنی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن روشنی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن روشنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن روشنی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محسن روشنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن روشنی 3 از 5 است.

درباره دکتر محسن روشنیدکتر محسن روشنی dr mohsen roshani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر محسن روشنی در شیراز، قصرودشت، روبه روی مخابرات مرکزی، ساختمان پلاتین، طبقه 4، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن روشنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136270215 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن روشنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن روشنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن روشنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن روشنی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن روشنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.