دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب زیتون کارمندی

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، درمانگاه کمیل

تلفن:09165421030

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن فتحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن فتحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن فوق العلاده باتجربه بااخلاق وحرفه ای هستند خدا خیرشون بده.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن فتحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب زیتون کارمندی
اهواز - اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، درمانگاه کمیل


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن فتحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن فتحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن فتحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن فتحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن فتحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن فتحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن فتحی کجا است؟
دکتر محسن فتحی 1 مطب در مطب زیتون کارمندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن فتحی را ببینید.
+
آیا دکتر محسن فتحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن فتحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن فتحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن فتحی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن فتحی چه زمانی است؟
دکتر محسن فتحی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن فتحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن فتحی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محسن فتحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن فتحی 5 از 5 است.
درباره دکتر محسن فتحی


دکتر محسن فتحی dr mohsen fathi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب دکتر محسن فتحی در اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، درمانگاه کمیل واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن فتحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09165421030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن فتحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن فتحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن فتحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن فتحی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن فتحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.