دکتر محمدرضا صاحب علم

دکتر محمدرضا صاحب علم

تخصص جراحی عمومی

مشهد
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماری های پستان و اعمال جراحی مربوطه، درمان انواع زخم بویژه زخم بستر و انجام اعمال جراحی مرتبط

کد نظام پزشکی

50366

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب کوهسنگی

آدرس:

مشهد، کوهسنگی 6، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم، واحد 3

تلفن:05138518909

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا صاحب علم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا صاحب علم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کوهسنگی
دکتر محمدرضا صاحب علم
دکتر محمدرضا صاحب علم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا صاحب علم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا صاحب علم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا صاحب علم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا صاحب علم چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا صاحب علم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صاحب علم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا صاحب علم کجا است؟
دکترمحمدرضا صاحب علم مطب کوهسنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا صاحب علم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا صاحب علم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صاحب علم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا صاحب علم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا صاحب علم متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا صاحب علم چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا صاحب علم از روز یکشنبه 6 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صاحب علم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا صاحب علم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا صاحب علم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا صاحب علم 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا صاحب علمدکترمحمدرضا صاحب علم dr mohammadreza saheb elm از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محمدرضا صاحب علم در مشهد، کوهسنگی 6، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا صاحب علم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138518909 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا صاحب علم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا صاحب علم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا صاحب علم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا صاحب علم متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا صاحب علم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.