دکتر محمد حسن ابوالحسنی

دکتر محمد حسن ابوالحسنی

دکترای تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

71324

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بوستان هفتم، پلاک156، طبقه2، واحد203

تلفن:02122569006

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسن ابوالحسنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمد حسن ابوالحسنی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر محمد حسن ابوالحسنی
دکتر محمد حسن ابوالحسنی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسن ابوالحسنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسن ابوالحسنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن ابوالحسنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسن ابوالحسنی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسن ابوالحسنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن ابوالحسنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسن ابوالحسنی کجا است؟
دکترمحمد حسن ابوالحسنی مطب پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد حسن ابوالحسنی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسن ابوالحسنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن ابوالحسنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسن ابوالحسنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسن ابوالحسنی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسن ابوالحسنی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن ابوالحسنی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن ابوالحسنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسن ابوالحسنی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد حسن ابوالحسنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسن ابوالحسنی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسن ابوالحسنیدکترمحمد حسن ابوالحسنی dr mohammadhasan abolhasani از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر محمد حسن ابوالحسنی در تهران، پاسداران، بوستان هفتم، پلاک156، طبقه2، واحد203 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسن ابوالحسنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122569006 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسن ابوالحسنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسن ابوالحسنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسن ابوالحسنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسن ابوالحسنی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسن ابوالحسنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.