دکتر محمد زارع

دکتر محمد زارع

تخصص جراحی عمومی

یزد

کد نظام پزشکی

26551
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

عمل های سرپایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار منتظر قائم

آدرس:

یزد، بلوارمنتظر قائم، جنب بیمه البرز، بن بست نیما

تلفن:03536241533

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد زارع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد عالی و خیلی مهربان و دلسوز

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب و خوش اخلاق با فضای خوب مطب و منشی

زیور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام خیلی خوش اخلاق و دلسوزن

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام بسیار دکتر خوب تمام صحبتها را با دقت گوش می دهند وداروی که تجویز میکنن خیلی خوب هم لحن صحبت خیلی خوب خدا وکیلی عالی

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیارعالی و خوش برخورد کارشون هم خیلی خوب بود هموروئیدلیزری برام برداشتن بدون درد بعدش عالی بود از عملم راضی بودم متشکرم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد زارع
نوبت مطب بلوار منتظر قائم
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، بلوارمنتظر قائم، جنب بیمه البرز، بن بست نیما
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد زارع کجا است؟
دکتر محمد زارع 1 مطب در مطب بلوار منتظر قائم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد زارع را ببینید.
+
آیا دکتر محمد زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد زارع متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد زارع چه زمانی است؟
دکتر محمد زارع از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد زارع چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمد زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد زارع 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد زارعدکتر محمد زارع dr mohammad zareh از دکترهای متخصص جراحی عمومی یزد هستند. مطب دکتر محمد زارع در یزد، بلوارمنتظر قائم، جنب بیمه البرز، بن بست نیما واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536241533 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد زارع متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.