%97
پیشنهاد(از 32 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان پرستار

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار 3، پلاک 21، ساختمان آریا، طبقه همکف

تلفن:05138431325

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی کبد جهاد دانشگاهی مشهد

آدرس:

مشهد، امام خمینی، 10 دی، روبرو رازی 8، درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی کبد دانشگاهی مشهد

Ad
تبلیغات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدتقی نوروزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدتقی نوروزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%97
31 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کیارش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوش برخورد و مهربانی هستند . برای بیمار با صبوری علل مختلف رو توضیح میدهند ، و زمان مناسبی رو به معاینه اختصاص می‌دهند .

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بسیار مهربان فداکار و به خصوص داناااااا

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق با خدا پرروحیه عالی انرژی مثبت

هاشم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و باحوصله هستند.

سیده سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربان

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدتقی نوروزی
نوبت مطب خیابان پرستار
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار 3، پلاک 21، ساختمان آریا، طبقه همکف
اولین نوبت خالی: شنبه 15 مهر ساعت 19:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی کبد جهاد دانشگاهی مشهد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، امام خمینی، 10 دی، روبرو رازی 8، درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی کبد دانشگاهی مشهد
اولین نوبت خالی: دوشنبه 17 مهر ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی نوروزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی نوروزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی نوروزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی نوروزی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی نوروزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی نوروزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی نوروزی کجا است؟
دکتر محمدتقی نوروزی 2 مطب در مطب خیابان پرستار و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی کبد جهاد دانشگاهی مشهد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدتقی نوروزی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی نوروزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی نوروزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی نوروزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی نوروزی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی نوروزی چه زمانی است؟
دکتر محمدتقی نوروزی از روز شنبه 15 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی نوروزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی نوروزی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر محمدتقی نوروزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی نوروزی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدتقی نوروزیدکتر محمدتقی نوروزی dr mohammad taghi norouzi از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر محمدتقی نوروزی در مشهد، خیابان احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار 3، پلاک 21، ساختمان آریا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی نوروزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138431325 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی نوروزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی نوروزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی نوروزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی نوروزی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی نوروزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.