دکتر محمدسینا نوروزی اصل

دکتر محمدسینا نوروزی اصل

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

مشهد

کد نظام پزشکی

123728

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، خیابان عارف 1، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2

تلفن:09157338647

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدسینا نوروزی اصل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدسینا نوروزی اصلسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدسینا نوروزی اصل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدسینا نوروزی اصل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدسینا نوروزی اصل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدسینا نوروزی اصل چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدسینا نوروزی اصل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسینا نوروزی اصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدسینا نوروزی اصل کجا است؟
دکتر محمدسینا نوروزی اصل 1 مطب در مطب احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدسینا نوروزی اصل را ببینید.
+
آیا دکتر محمدسینا نوروزی اصل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسینا نوروزی اصل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدسینا نوروزی اصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدسینا نوروزی اصل متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدسینا نوروزی اصل چه زمانی است؟
دکتر محمدسینا نوروزی اصل از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدسینا نوروزی اصل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدسینا نوروزی اصل چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدسینا نوروزی اصل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدسینا نوروزی اصل 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدسینا نوروزی اصلدکتر محمدسینا نوروزی اصل dr mohammad sina noroozi asl از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر محمدسینا نوروزی اصل در مشهد، احمدآباد، خیابان عارف 1، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدسینا نوروزی اصل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09157338647 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدسینا نوروزی اصل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدسینا نوروزی اصل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدسینا نوروزی اصل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدسینا نوروزی اصل متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدسینا نوروزی اصل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.