محمد صالحی

محمد صالحی

تخصص داخلی

یزد

کد نظام پزشکی

۵۹۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار بسیج

آدرس:

یزد، بلوار بسیج، نرسیده به شهرداری، ناحیه دو

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمد صالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار بسیج
محمد صالحی
محمد صالحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد صالحی کجا است؟
دکتر محمد صالحی 1 مطب در مطب بلوار بسیج دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب محمد صالحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا محمد صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد صالحی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد صالحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد صالحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل محمد صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد صالحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمد صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد صالحی 0 از 5 است.

درباره محمد صالحیمحمد صالحی dr mohammad salehiii از دکترهای متخصص تخصص داخلی یزد هستند. مطب محمد صالحی در یزد، بلوار بسیج، نرسیده به شهرداری، ناحیه دو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536232251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد صالحی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.