دکتر محمدرضا سرجمعی

دکتر محمدرضا سرجمعی

تخصص داخلی

یزد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۴۶۱۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه مهدیه

آدرس:

یزد، چهارراه مهدیه، ابتدای بلوار شریعتی، جنب فیزیوتراپی سعادت خواه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا سرجمعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا سرجمعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه مهدیه
دکتر محمدرضا سرجمعی
دکتر محمدرضا سرجمعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا سرجمعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا سرجمعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا سرجمعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا سرجمعی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا سرجمعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سرجمعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا سرجمعی کجا است؟
دکتر محمدرضا سرجمعی 1 مطب در مطب چهارراه مهدیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا سرجمعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا سرجمعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سرجمعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا سرجمعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا سرجمعی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا سرجمعی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا سرجمعی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سرجمعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا سرجمعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا سرجمعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا سرجمعی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا سرجمعیدکتر محمدرضا سرجمعی dr mohammad reza sar jamei از دکترهای متخصص تخصص داخلی یزد هستند. مطب دکتر محمدرضا سرجمعی در یزد، چهارراه مهدیه، ابتدای بلوار شریعتی، جنب فیزیوتراپی سعادت خواه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا سرجمعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03516238778 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا سرجمعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا سرجمعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا سرجمعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا سرجمعی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا سرجمعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.