دکتر محمدنبی حشمتی

دکتر محمدنبی حشمتی

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

۲۳۹۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، ولیعصر، بالاتر از زرتشت، خیابان نوربخش، پلاک ۴، طبقه ۳، واحد ۷

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدنبی حشمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ولیعصر
دکتر محمدنبی حشمتی
دکتر محمدنبی حشمتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدنبی حشمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدنبی حشمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدنبی حشمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدنبی حشمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدنبی حشمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدنبی حشمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدنبی حشمتی کجا است؟
دکتر محمدنبی حشمتی 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدنبی حشمتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدنبی حشمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدنبی حشمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدنبی حشمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدنبی حشمتی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدنبی حشمتی چه زمانی است؟
دکتر محمدنبی حشمتی از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدنبی حشمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدنبی حشمتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدنبی حشمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدنبی حشمتی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدنبی حشمتیدکتر محمدنبی حشمتی dr mohammad nabi heshmati از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر محمدنبی حشمتی در تهران، ولیعصر، بالاتر از زرتشت، خیابان نوربخش، پلاک ۴، طبقه ۳، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدنبی حشمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188801279 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدنبی حشمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدنبی حشمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدنبی حشمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدنبی حشمتی پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدنبی حشمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.