تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، جنب بانک مسکن، مجتمع پزشکی سروش، طبقه پنجم، واحد 30

اطلاعات کلینیک کودک من

آدرس:

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید، نرسیده به چهاراه دهش

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مهدی صالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد مهدی صالحی
نوبت مطب خیابان بزرگمهر
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، جنب بانک مسکن، مجتمع پزشکی سروش، طبقه پنجم، واحد 30
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب کلینیک کودک من
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید، نرسیده به چهاراه دهش

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
10 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 22:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل75,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مهدی صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مهدی صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مهدی صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مهدی صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مهدی صالحی کجا است؟
دکتر محمد مهدی صالحی 2 مطب در خیابان بزرگمهر و کلینیک کودک من دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد مهدی صالحی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مهدی صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مهدی صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مهدی صالحی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مهدی صالحی چه زمانی است؟
دکتر محمد مهدی صالحی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مهدی صالحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد مهدی صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مهدی صالحی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد مهدی صالحیدکتر محمد مهدی صالحی dr mohammad mehdi salehi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر محمد مهدی صالحی در اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، جنب بانک مسکن، مجتمع پزشکی سروش، طبقه پنجم، واحد 30 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مهدی صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132666272 - 09139355562 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مهدی صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مهدی صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مهدی صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مهدی صالحی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مهدی صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.