دکتر محمد بدرخانی

دکتر محمد بدرخانی

دکترای روانشناسی

تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاور خانواده و روان درمانگر

کد نظام پزشکی

3613

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی،جنب درب شرقی مترو قلهک، ساختمان 1511، طبقه 2، واحد 5

اطلاعات مطب سهروردی شمالی

آدرس:

تهران، پل سیدخندان، سهروردی شمالی، انتهای ابن یمین، خیابان 16، پلاک 12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد بدرخانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد بدرخانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شریعتی
مطب سهروردی شمالی
دکتر محمد بدرخانی
دکتر محمد بدرخانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد بدرخانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد بدرخانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد بدرخانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد بدرخانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد بدرخانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بدرخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد بدرخانی کجا است؟
دکترمحمد بدرخانی مطب شریعتی و مطب سهروردی شمالی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد بدرخانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد بدرخانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بدرخانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد بدرخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد بدرخانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد بدرخانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد بدرخانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بدرخانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد بدرخانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد بدرخانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد بدرخانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد بدرخانیدکترمحمد بدرخانی dr mohammad badr khani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر محمد بدرخانی در تهران، شریعتی،جنب درب شرقی مترو قلهک، ساختمان 1511، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد بدرخانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122616408 ، 02122615093 ، 09214022472 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد بدرخانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد بدرخانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد بدرخانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد بدرخانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد بدرخانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.