دکتر محمد بدرخانی

دکتر محمد بدرخانی

کد نظام روانشناسی: 3613
دکترای مشاوره و روان درمانگر
5 (3 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
29 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمد بدرخانی

مطب مرکز مشاوره آرمانا
آدرس: تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه بهشت یکم، پلاک 44، طبقه4، واحد12، مرکز روانشناسی آرمانا
اولین نوبت آزاد:چهارشنبه 10 مرداد | 13:00
مطب کلینیک انتخاب نو
آدرس: تهران - تهران، خیابان دولت، بلوار کاوه ، نبش اخلاقی غربی، پلاک29، واحد6، طبقه3، کلینیک انتخاب نو
اولین نوبت آزاد:پنج‌شنبه 4 مرداد | 11:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر محمد بدرخانی

نوبت مشاوره تلفنی
60 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: جمعه 5 مرداد | 20:00
600,000 تومان

پیشنهاد‌های دکتر محمد بدرخانی

درباره دکتر محمد بدرخانی

شماره پروانه: 2431

آدرس مطب دکتر محمد بدرخانی

مطب مرکز مشاوره آرمانا
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه بهشت یکم، پلاک 44، طبقه4، واحد12، مرکز روانشناسی آرمانا
مطب کلینیک انتخاب نو
آدرس:
تهران، خیابان دولت، بلوار کاوه ، نبش اخلاقی غربی، پلاک29، واحد6، طبقه3، کلینیک انتخاب نو
تلفن:

نظرات درباره دکتر محمد بدرخانی

5
از 3 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
نیلا(1403/03/09)
(1403/03/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خیلی خوبی هستند پیشنهادشون میکنم…
مهدی(1402/04/01)
(1402/04/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
اولین باری بود که رفتم پیش مشاور و تجربه خوبی بود
سعیده(1400/12/11)
نوبت دهی مطب
(1400/12/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیارعالی و کاربلد

سوالات متداول راجع به دکتر محمد بدرخانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد بدرخانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد بدرخانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد بدرخانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمد بدرخانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد بدرخانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بدرخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمد بدرخانی کجا است؟
دکتر محمد بدرخانی 2 مطب در مطب مرکز مشاوره آرمانا و مطب کلینیک انتخاب نو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد بدرخانی را ببینید.
آیا دکتر محمد بدرخانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بدرخانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمد بدرخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد بدرخانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد بدرخانی چه زمانی است؟
دکتر محمد بدرخانی از روز پنج‌شنبه 4 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد بدرخانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد بدرخانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد بدرخانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد بدرخانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمد بدرخانیدکتر محمد بدرخانی dr mohammad badr khani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر محمد بدرخانی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه بهشت یکم، پلاک 44، طبقه4، واحد12، مرکز روانشناسی آرمانا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد بدرخانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122879388 , 02122879385 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد بدرخانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد بدرخانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد بدرخانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد بدرخانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد بدرخانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.