دکتر محمد اجل لوئیان

دکتر محمد اجل لوئیان

پزشک عمومی

فلوشیپ اتولوژی - نورواتولوژی
تهران

کد نظام پزشکی

26141
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، مترو قلهک، اول کدوئی، ساختمان شکوفه، طبقه 4

تلفن:02122002393

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد اجل لوئیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد اجل لوئیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مهربان ودلسوز وباتجربه هستند

علی مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد اجل لوئیان
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شریعتی، مترو قلهک، اول کدوئی، ساختمان شکوفه، طبقه 4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد اجل لوئیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد اجل لوئیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد اجل لوئیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد اجل لوئیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد اجل لوئیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اجل لوئیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد اجل لوئیان کجا است؟
دکتر محمد اجل لوئیان 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد اجل لوئیان را ببینید.
+
آیا دکتر محمد اجل لوئیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اجل لوئیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد اجل لوئیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد اجل لوئیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد اجل لوئیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد اجل لوئیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اجل لوئیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد اجل لوئیان چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد اجل لوئیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد اجل لوئیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد اجل لوئیاندکتر محمد اجل لوئیان dr mohamad ajal loeyan از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمد اجل لوئیان در تهران، شریعتی، مترو قلهک، اول کدوئی، ساختمان شکوفه، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد اجل لوئیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122002393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد اجل لوئیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد اجل لوئیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد اجل لوئیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد اجل لوئیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد اجل لوئیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.