دکتر میترا عزیزاله زاده

دکتر میترا عزیزاله زاده

پزشک عمومی

رشت

کد نظام پزشکی

99384

درباره‌پزشک

کلینیک ترک اعتیاد بهار

خدمات روانشناسی فردی و گروهی

فرددرمانی

خانواده درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب گلسار

آدرس:

رشت، گلسار، خیابان78، پشت اداره اوقاف، پلاک11، کلینیک ترک اعتیاد بهار

تلفن:01333133080

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میترا عزیزاله زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر میترا عزیزاله زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا عزیزاله زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا عزیزاله زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا عزیزاله زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا عزیزاله زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا عزیزاله زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا عزیزاله زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا عزیزاله زاده کجا است؟
دکتر میترا عزیزاله زاده 1 مطب در مطب گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میترا عزیزاله زاده را ببینید.
+
آیا دکتر میترا عزیزاله زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا عزیزاله زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا عزیزاله زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا عزیزاله زاده متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا عزیزاله زاده چه زمانی است؟
دکتر میترا عزیزاله زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا عزیزاله زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا عزیزاله زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر میترا عزیزاله زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا عزیزاله زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر میترا عزیزاله زادهدکتر میترا عزیزاله زاده dr mitra aziz allah zade از دکترهای متخصص عمومی رشت هستند. مطب دکتر میترا عزیزاله زاده در رشت، گلسار، خیابان78، پشت اداره اوقاف، پلاک11، کلینیک ترک اعتیاد بهار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا عزیزاله زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333133080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا عزیزاله زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا عزیزاله زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا عزیزاله زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا عزیزاله زاده متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا عزیزاله زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.