دکتر میررحیم مجیدی

دکتر میررحیم مجیدی

تخصص جراحی عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

46140

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، 17 شهریور جدید، پایین تر از بستنی وحید، ساختمان کسری، طبقه همکف

تلفن:0415561255

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میررحیم مجیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر میررحیم مجیدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میررحیم مجیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میررحیم مجیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میررحیم مجیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میررحیم مجیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت میررحیم مجیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میررحیم مجیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میررحیم مجیدی کجا است؟
دکتر میررحیم مجیدی 1 مطب در مطب 17 شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میررحیم مجیدی را ببینید.
+
آیا دکتر میررحیم مجیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میررحیم مجیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میررحیم مجیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میررحیم مجیدی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میررحیم مجیدی چه زمانی است؟
دکتر میررحیم مجیدی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میررحیم مجیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میررحیم مجیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر میررحیم مجیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میررحیم مجیدی 0 از 5 است.

درباره دکتر میررحیم مجیدیدکتر میررحیم مجیدی dr mir rahim majidi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر میررحیم مجیدی در تبریز، 17 شهریور جدید، پایین تر از بستنی وحید، ساختمان کسری، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میررحیم مجیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0415561255 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میررحیم مجیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میررحیم مجیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میررحیم مجیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میررحیم مجیدی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میررحیم مجیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.