دکتر مینا مجتبایی

دکتر مینا مجتبایی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

16290

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب جنت آباد

آدرس:

تهران، جنت آباد، خیابان مخبری، نبش 16 متری دوم شمالی، پلاک 201/1، طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا مجتبایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب جنت آباد
دکتر مینا مجتبایی
دکتر مینا مجتبایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا مجتبایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا مجتبایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا مجتبایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا مجتبایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا مجتبایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا مجتبایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا مجتبایی کجا است؟
دکترمینا مجتبایی مطب جنت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مینا مجتبایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مینا مجتبایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا مجتبایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا مجتبایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا مجتبایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا مجتبایی چه زمانی است؟
دکتر مینا مجتبایی از روز یکشنبه 6 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا مجتبایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا مجتبایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مینا مجتبایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا مجتبایی 0 از 5 است.

درباره دکتر مینا مجتباییدکترمینا مجتبایی dr mina mojtabaei از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر مینا مجتبایی در تهران، جنت آباد، خیابان مخبری، نبش 16 متری دوم شمالی، پلاک 201/1، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا مجتبایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144897852-02144897851-02144897850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا مجتبایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا مجتبایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا مجتبایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا مجتبایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا مجتبایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.