دکتر میثم شکرایی

دکتر میثم شکرایی

دکترای روانشناسی

دکترای تخصصی روانشناسی سلامت
تهران

درباره‌ی پزشک

زوج درمانگر ، متخصص روابط بین فردی 

درمانگر افسردگی، وسواس ، اضطراب ، عزت نفس و اعتماد به نفس

کد نظام پزشکی

۳۹۶۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب فرمانیه غربی

آدرس:

تهران، فرمانیه غربی، پلاک 226، طبقه3، واحد 302

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فرمانیه غربی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر میثم شکرایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۲۰۰,۰۰۰ تومان
۶۰ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر میثم شکرایی
دکتر میثم شکرایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میثم شکرایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میثم شکرایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میثم شکرایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میثم شکرایی چقدر است؟
هزینه ویزیت میثم شکرایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میثم شکرایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میثم شکرایی کجا است؟
دکتر میثم شکرایی 1 مطب در مطب فرمانیه غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر میثم شکرایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر میثم شکرایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میثم شکرایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میثم شکرایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میثم شکرایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میثم شکرایی چه زمانی است؟
دکتر میثم شکرایی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میثم شکرایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میثم شکرایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر میثم شکرایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میثم شکرایی 0 از 5 است.

درباره دکتر میثم شکرایی

دکتر میثم شکرایی dr meysam shokraii از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر میثم شکرایی در تهران، فرمانیه غربی، پلاک 226، طبقه3، واحد 302 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میثم شکرایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122820082 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میثم شکرایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میثم شکرایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میثم شکرایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میثم شکرایی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میثم شکرایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.