دکتر مهرنوش موسوی اقدس

دکتر مهرنوش موسوی اقدس

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

۹۱۵۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب گلگشت

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، گلگشت،ساختمان آزادی، طبقه8

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گلگشت
دکتر مهرنوش موسوی اقدس
دکتر مهرنوش موسوی اقدس

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرنوش موسوی اقدس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرنوش موسوی اقدس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرنوش موسوی اقدس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرنوش موسوی اقدس چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرنوش موسوی اقدس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش موسوی اقدس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرنوش موسوی اقدس کجا است؟
دکتر مهرنوش موسوی اقدس 1 مطب در مطب گلگشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهرنوش موسوی اقدس، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهرنوش موسوی اقدس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش موسوی اقدس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرنوش موسوی اقدس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرنوش موسوی اقدس متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرنوش موسوی اقدس چه زمانی است؟
دکتر مهرنوش موسوی اقدس از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش موسوی اقدس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرنوش موسوی اقدس چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهرنوش موسوی اقدس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرنوش موسوی اقدس 0 از 5 است.

درباره دکتر مهرنوش موسوی اقدس

دکتر مهرنوش موسوی اقدس dr mehrnoush mousavi aghdas از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر مهرنوش موسوی اقدس در تبریز، خیابان آزادی، گلگشت،ساختمان آزادی، طبقه8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرنوش موسوی اقدس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133363051 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرنوش موسوی اقدس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرنوش موسوی اقدس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرنوش موسوی اقدس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرنوش موسوی اقدس تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرنوش موسوی اقدس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.