دکتر مهرداد هروی

دکتر مهرداد هروی

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

186511
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد هروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد هروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

با داروهای دکتر حالم خیلی بهتر شد از انتخاب ایشون پشیمون نمیشید

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی از مشاوره پزشکی ایشون راضی بودم و به دیگران توصیه میکنم.

عسل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی بودند با حوصله و دقیق.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

ددود وقت بخیر🙏🙏خیلی دکتر خوش برخورد و خوش برخوردی هستن. با صبر و حوصله به حرفها و پیامهای من گوش دادن و با دقت پاسخ دادن دکتر خیلی خوبی هستن فقط زمان مشاوره تلفنی خیلی کم هست پیشنهاد میدم که زمان را بیشتر کنید خیلی بهتر هست ممنون😊😊

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام خیلی دکتر خوبی هستن خوش اخلاق و خوش برخورد هستن و خیلی بادقت گوش میدن و پاسخ میدن و خیلی وقت میزارن و با دقت به حرفهای بیمار گوش میدن 😊😊

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرداد هروی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان
اولین نوبت خالی: جمعه 31 فروردین ساعت 07:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد هروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد هروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد هروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد هروی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد هروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد هروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد هروی کجا است؟
دکتر مهرداد هروی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر مهرداد هروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد هروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد هروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد هروی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد هروی چه زمانی است؟
دکتر مهرداد هروی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد هروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد هروی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مهرداد هروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد هروی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد هرویدکتر مهرداد هروی dr mehrdad heravi از دکترهای متخصص عمومی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره متنی,مشاوره تلفنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد هروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد هروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد هروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد هروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد هروی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد هروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.