دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهرداد امیرآبادی

دکتر مهرداد امیرآبادی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

شیراز

کد نظام پزشکی

29479
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد امیرآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد امیرآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک حاذقی هستند.

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار پزشک با شخصیت و پر حوصله ای هستند و خیلی وقت می گذارند برای توضیحات بیمار البته خیلی خوش برخورد هستند

بیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی انسان به تمام معنا مهربان و خوش اخلاق با وجدان کاری و متین

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سه روزه عمل پارگی پرده گوش داشتم فردا میرم برا تعویض پانسمان به امید بهبودی همه بیماران پیشنهاد می شوند.

کیانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

یه انسان به تمام معنا باوجدان کاری کامل وفوق العاده کار بلد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرداد امیرآبادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان حکیمی غربی
شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان حکیمی غربی، پلاک 47، ساختمان به آفرین


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد امیرآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد امیرآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد امیرآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد امیرآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد امیرآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد امیرآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد امیرآبادی کجا است؟
دکتر مهرداد امیرآبادی 1 مطب در مطب خیابان حکیمی غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد امیرآبادی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد امیرآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد امیرآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد امیرآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد امیرآبادی متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد امیرآبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد امیرآبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد امیرآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد امیرآبادی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مهرداد امیرآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد امیرآبادی 5 از 5 است.
درباره دکتر مهرداد امیرآبادی


دکتر مهرداد امیرآبادی dr mehrdad amir abadi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر مهرداد امیرآبادی در شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان حکیمی غربی، پلاک 47، ساختمان به آفرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد امیرآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362006 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد امیرآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد امیرآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد امیرآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد امیرآبادی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد امیرآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.