دکتر مهران دانشمند

دکتر مهران دانشمند

کد نظام پزشکی: 136319
5 (11 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
2 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مهران دانشمند

مطب خیابان مولوی
آدرس: شهرکرد - شهرکرد، خیابان مولوی، کوچه 48، ساختمان پارس، طبقه 3
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

نظرات درباره دکتر مهران دانشمند

5
از 11 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/05/02)
(1403/05/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر مهران دانشمند متخصص کاشت ایمپلنت خوش برخورد ، محترم ، مجرب و نکته سنجی هستند. جراحی کاشت دندان من بخاطر تحلیل لثه نیاز به دوره درمان استخوان فک و لثه داشت اما نتیجه نهایی برای من خوب و بدون عارضه بود
کاربر دکترتو(1403/04/02)
(1403/04/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دندانپزشکم توصیه کرد که برای پیوند استخوان و کاشت ایمپلنت دندان برم پیش دکتر دانشمند و واقعا خیلی عالی کاشت دندان انجام می دهند من مجبور بودم برای درمان اولیه برم پیششون که همه کارشونو با حوصله انجام دادند
کاربر دکترتو(1403/03/31)
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دندانم به تازگی از دست داده بودم و باتوجه به اینکه جای خالیش توی حرف زدن و خندیدن مشخص بود پیش دکتر مهران دانشمند رفتم برای کاشت دندان و ایشون از بهترین ایمپلنت دندان برام استفاده کردند و کاشت ایمپلنت داشتند برام . ممنون درمان خوبشون هستند
کاربر دکترتو(1403/02/28)
(1403/02/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
تجربه خیلی خوبی داشتم توی اصفهان از ترمیم و درمان مشکلات دندانم پیش دکتر مهران دانشمند علاوه بر درمان دندان هام یک مورد کاشت ایمپلنت دندان داشتم به روش ایمپلنت فوری این کار برام انجام دادند ممنونم ازشون
کاربر دکترتو(1403/02/16)
(1403/02/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
پیش دکتر دانشمند جراحی جنیوپلاستی داشتم برای بهبود دادن به فرم صورتم . ممنونشون هستم تناسب صورتم با جراحی خیلی بهتر شد و صورتمو زیباتر کرد
کاربر دکترتو(1403/02/10)
(1403/02/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار اخلاق حرفه ای دارند برای من جراحی فک داشتند برای درمان ناهنجاری که پیدا کرده بودم و واقعا با زحمتی که برام کشیدند به خوبی مشکلمو درمان کردند

سوالات متداول راجع به دکتر مهران دانشمند

چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران دانشمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران دانشمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران دانشمند در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مهران دانشمند چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران دانشمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران دانشمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مهران دانشمند کجا است؟
دکتر مهران دانشمند 1 مطب در مطب خیابان مولوی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهران دانشمند را ببینید.
آیا دکتر مهران دانشمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران دانشمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مهران دانشمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران دانشمند متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران دانشمند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهران دانشمند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران دانشمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران دانشمند چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر مهران دانشمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران دانشمند 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مهران دانشمنددکتر مهران دانشمند dr mehran daneshmand از دکترهای متخصص دندانپزشک شهرکرد هستند. مطب دکتر مهران دانشمند در شهرکرد، خیابان مولوی، کوچه 48، ساختمان پارس، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران دانشمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09365840199 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران دانشمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران دانشمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران دانشمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران دانشمند متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران دانشمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.