دکتر مهدی محمدلو

دکتر مهدی محمدلو

پزشک عمومی

کرج
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

58872

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان آزادگان

آدرس:

کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان برغان، روبروی دادگاه

تلفن:02632240042

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی محمدلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی محمدلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مهدی محمدلو، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مهدی محمدلو
دکتر مهدی محمدلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی محمدلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی محمدلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی محمدلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی محمدلو چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی محمدلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی محمدلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی محمدلو کجا است؟
دکترمهدی محمدلو مطب میدان آزادگان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی محمدلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی محمدلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی محمدلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی محمدلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی محمدلو متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی محمدلو چه زمانی است؟
دکتر مهدی محمدلو از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی محمدلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی محمدلو چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی محمدلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی محمدلو 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی محمدلودکترمهدی محمدلو dr mehdi mohammadlo از دکترهای متخصص عمومی کرج هستند. مطب دکتر مهدی محمدلو در کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان برغان، روبروی دادگاه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی محمدلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632240042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی محمدلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی محمدلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی محمدلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی محمدلو متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی محمدلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.