دکتر مستانه وثوق طهرانی

دکتر مستانه وثوق طهرانی

کد نظام پزشکی: 29870
5 (35 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
270 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مستانه وثوق طهرانی

مطب ساختمان 10
آدرس: تبریز - تبریز، تقاطع 17شهریور با باغ شمال، جنب مسجد قاضی طباطبایی، ساختمان 10، طبقه 5
اولین نوبت آزاد:فردا | 16:30

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر مستانه وثوق طهرانی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: پنج‌شنبه 28 تیر | 11:30
150,000 تومان

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر مستانه وثوق طهرانی

بیمه تامین اجتماعی
بیمه خدمات درمانی سلامت

نظرات درباره دکتر مستانه وثوق طهرانی

5
از 35 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/10)
نوبت دهی مطب
(1403/04/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
اولین بارم بود فعلا تحت درمانم
کاربر دکترتو(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: درد زیر شکم و کیست تخمدان و عفونت واژن اولین بارم بود که رفتم
کاربر دکترتو(1403/02/09)
نوبت دهی مطب
(1403/02/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر فوق العاده ای هستن
سارا(1403/02/07)
نوبت دهی مطب
(1403/02/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام دکتر خوب و با اخلاقی هستن و از هر لحاظ عالی هستن فعلاً اولین ویزیتم هست انشاالله درمان جواب بده.
زکیه(1403/01/29)
نوبت دهی مطب
(1403/01/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پیشنهاد میشود.
حمیده(1403/01/22)
نوبت دهی مطب
(1403/01/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر از هر لحاظ سطح عالی هستن. فقط اگه مریضا تک تک برن داخل خیلی خوب میشه.تا یکی از مریضا تموم نشه،مریض بعدی نیاد داخل.بعضی سوالا هست که نمیشه پیش کس دیگه ای پرسید.خصوصا وقتایی که مریض همراه آقا داره

سوالات متداول راجع به دکتر مستانه وثوق طهرانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مستانه وثوق طهرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مستانه وثوق طهرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مستانه وثوق طهرانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مستانه وثوق طهرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مستانه وثوق طهرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مستانه وثوق طهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مستانه وثوق طهرانی کجا است؟
دکتر مستانه وثوق طهرانی 1 مطب در مطب ساختمان 10 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مستانه وثوق طهرانی را ببینید.
آیا دکتر مستانه وثوق طهرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مستانه وثوق طهرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مستانه وثوق طهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مستانه وثوق طهرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مستانه وثوق طهرانی چه زمانی است؟
دکتر مستانه وثوق طهرانی از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مستانه وثوق طهرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مستانه وثوق طهرانی چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر مستانه وثوق طهرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مستانه وثوق طهرانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مستانه وثوق طهرانیدکتر مستانه وثوق طهرانی dr mastaneh vosoogh tehrani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر مستانه وثوق طهرانی در تبریز، تقاطع 17شهریور با باغ شمال، جنب مسجد قاضی طباطبایی، ساختمان 10، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مستانه وثوق طهرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135567251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مستانه وثوق طهرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مستانه وثوق طهرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مستانه وثوق طهرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مستانه وثوق طهرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مستانه وثوق طهرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.