دکتر معصومه جاودان مهر

دکتر معصومه جاودان مهر

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

112126
%96
پیشنهاد(از 24 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار ملاصدرا

آدرس:

مشهد، احمدآباد، بلوار ملاصدرا، خیابان ملاصدرای 2، ساختمان سپهرصدرا، طبقه4

تلفن:05138440102

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه جاودان مهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه جاودان مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%96
23 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار باحوصله و مهربان کلا هر سوالی داشته باشی بادقت گوش میدن و جوابتو میدن خیلی دکتر خوبین..

صبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش اخلاق خوب

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند

مهین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و خوش اخلاق و به حرف مریض توجه میکردن و وقت میزاشتن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر معصومه جاودان مهر
نوبت مطب بلوار ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، احمدآباد، بلوار ملاصدرا، خیابان ملاصدرای 2، ساختمان سپهرصدرا، طبقه4
اولین نوبت خالی: شنبه 12 اسفند ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه جاودان مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه جاودان مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه جاودان مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه جاودان مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه جاودان مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه جاودان مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه جاودان مهر کجا است؟
دکتر معصومه جاودان مهر 1 مطب در مطب بلوار ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه جاودان مهر را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه جاودان مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه جاودان مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه جاودان مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه جاودان مهر متخصص جراحی لاپاراسکوپی و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه جاودان مهر چه زمانی است؟
دکتر معصومه جاودان مهر از روز شنبه 12 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه جاودان مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه جاودان مهر چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر معصومه جاودان مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه جاودان مهر 5 از 5 است.

درباره دکتر معصومه جاودان مهردکتر معصومه جاودان مهر dr masoume javdan mehr از دکترهای متخصص جراحی لاپاراسکوپی مشهد هستند. مطب دکتر معصومه جاودان مهر در مشهد، احمدآباد، بلوار ملاصدرا، خیابان ملاصدرای 2، ساختمان سپهرصدرا، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه جاودان مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138440102 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه جاودان مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه جاودان مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه جاودان مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه جاودان مهر متخصص جراحی لاپاراسکوپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاراسکوپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه جاودان مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.