دکتر معصومه حافظ امینی

دکتر معصومه حافظ امینی

دکترای روانشناسی

دکترای تخصصی روانسنجی
تهران
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

27789

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، جنب مترو شریعتی، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه 6، واحد 5

تلفن:02126406815

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه حافظ امینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه حافظ امینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه حافظ امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه حافظ امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه حافظ امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه حافظ امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه حافظ امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه حافظ امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه حافظ امینی کجا است؟
دکترمعصومه حافظ امینی مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر معصومه حافظ امینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه حافظ امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه حافظ امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه حافظ امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه حافظ امینی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه حافظ امینی چه زمانی است؟
دکتر معصومه حافظ امینی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه حافظ امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه حافظ امینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر معصومه حافظ امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه حافظ امینی 5 از 5 است.

درباره دکتر معصومه حافظ امینیدکترمعصومه حافظ امینی dr masoume hafez amini از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر معصومه حافظ امینی در تهران، شریعتی، جنب مترو شریعتی، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه 6، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه حافظ امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126406815 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه حافظ امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه حافظ امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه حافظ امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه حافظ امینی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه حافظ امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.