دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مریم ملکی

دکتر مریم ملکی

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

38085
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، چهار باغ بالا، جنب بانک سپه، طبقه 1

تلفن:03136662224

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم ملکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم ملکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر ملکی هم با اخلاق هم حرفه ای عالی بودن دکتر باقری هم خوش برخورد و دوست داشتنی بودن ولی قطعا به اندازه دکتر ملکی حرفه ای نبودن

امیرحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

هانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم ملکی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارباغ بالا
اصفهان - اصفهان، چهار باغ بالا، جنب بانک سپه، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم ملکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم ملکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم ملکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم ملکی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم ملکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم ملکی کجا است؟
دکتر مریم ملکی 1 مطب در مطب چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم ملکی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم ملکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ملکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم ملکی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم ملکی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم ملکی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ملکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم ملکی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مریم ملکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم ملکی 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم ملکی


دکتر مریم ملکی dr maryam maleki از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر مریم ملکی در اصفهان، چهار باغ بالا، جنب بانک سپه، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم ملکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136662224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم ملکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم ملکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم ملکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم ملکی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم ملکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.