دکتر مریم افتخاری

دکتر مریم افتخاری

دکترای روانشناسی

مشاوره خانواده و زوج درمانی
کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره خانواده

متخصص زوج درمانی.

کد نظام پزشکی

۱۲۸۳۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار رضوان

آدرس:

کرمان، بلوار رضوان، نبش رضوان شمالی 35

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم افتخاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم افتخاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار رضوان
دکتر مریم افتخاری
دکتر مریم افتخاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم افتخاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم افتخاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم افتخاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم افتخاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم افتخاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم افتخاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم افتخاری کجا است؟
دکتر مریم افتخاری 1 مطب در مطب بلوار رضوان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم افتخاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم افتخاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم افتخاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم افتخاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم افتخاری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم افتخاری چه زمانی است؟
دکتر مریم افتخاری از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم افتخاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم افتخاری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مریم افتخاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم افتخاری 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم افتخاریدکتر مریم افتخاری dr maryam eftekhari از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی کرمان هستند. مطب دکتر مریم افتخاری در کرمان، بلوار رضوان، نبش رضوان شمالی 35 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم افتخاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432815321 , 09136330652 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم افتخاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم افتخاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم افتخاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم افتخاری تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم افتخاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.